Hitta din närmaste installatör.

Hitta din närmaste installatör med vår postnummersökare nedan.

Firma Postnummer Adresse Telefon E-post Nettsted Dekker følgende kommuner
Harald halvorsen as 2164 Skogbygda  63 90 84 56, 63 90 85 85           post@harald-halvorsen.no www.harald-halvorsen.no/  Nes, Sør-Odal
KLM Miljø AS                                                   2092 Minnesund 81 50 00 88 klmas@online.no www.klmas.no Eidsvoll, Stange, Løten, Aurskog-Høland, Eidsvoll, Enebakk,Gjerdrum, Hurdal, Nannestad, Nes, Nittedal, Sørum,Ullensaker
Nor-odal rør 2123 Østbyvegen 1, Bruvoll 92 24 39 39 simen.thorstensen@yahoo.com   Sør-Odal, Nord-Odal
Om tangen rørlegger 2350 Nes På Hedmarken 62 35 34 60 oletang@c2i.net   Hamar, Stange, Ringsaker
Rørlegger arvid hanstad  2335 Stange, Skolegata 4 62 57 18 33   www.ahanstad.no Hamar, Stange
Sparingen AS                                                2355 Tangnesveien 558, Gaupen 95 27 42 80 post@sparingenas.no www.sparingenas.no Ringsaker, Hamar
Vestby bygdeservice da 2420 Trysil  91 76 84 53 dagfinn.neby@bbnett.no   Trysil, Engerdal, Åmot
VS Entreprenør Bygg og Anlegg AS 2500 Tomtegata 5, Tynset 97 40 52 00 post@vs-entreprenoer.no   Tynset, Alvdal
Øyvinds rørleggerservice                              2120 Sagstua 91 68 14 65     Sør-Odal, Nord-Odal
Edvard løken                                   2830 Østvollvegen  272, Raufoss 41 23 72 40 edvlok@hotmail.com   Gjøvik, Østre Toten, Vestre Toten
Geir hovda 2967 Lomen 97 63 03 11 geir@hovda.net   Nord-Aurdal, Vestre Slidre
Gunnar Elstad Graving og Transport 3550 Gol 90 62 97 70 gunnar@bjodnelie.no   Nord-Aurdal
Fagernes rør as                                   2901 Fagernes, Valdresvegen 14 61 35 78 00 fagernes@comfort.no   Nord-Aurdal, Sør-Aurdal
Jøvik Graveservice AS 2827 Hunndalen, Amsrudvegen 7 61 17 12 90
98 21 45 40
bjorn@gjovikgraveservice.no www.gjovikgraveservice.no Gjøvik, Østre Toten, Vestre Toten
J&k johnsen as                                         2656 Heimstadjordet 15, 2656 Follebu 61 22 46 00          61 22 95 03 post@jogk-johnsen.no   Gausdal, Lillehammer, Øyer
Jon dyrud                                         4843 Eina 90 01 64 45 jon-dyr@online.no    Gjøvik, Østre Toten, Vestre Toten
Jon strand as                         2647 Stokkjordet 7, Sør-Fron 41 55 08 90 post@jonstrand.no   Ringebu, Sør-Fron, Nord-Fron
Medby AS                                           2651 Østringsvegen 1, Østre Gausdal 95 23 20 00   www.medby-as.no Gausdal, Lillehammer, Øyer
Ramsøy AS                                        2615 Løkkegata 16, Lillehammer 61 24 80 30 post@ramsoyas.no www.ramsoyas.no  Sør-Fron, Nord-Fron, Sel
Randen anlegg as                            2640 Byrevegen 2, Vinstra 97 57 13 46   www.randenanlegg.no   
Edvard løken                                          2830 Østvollvegen  272, Raufoss 41 23 72 40 edvlok@hotmail.com   Gjøvik, Østre Toten, Vestre Toten
Rørlegger'n Lillevold og Øversveen AS 2615 Gamlevein 94, Lillehammer 61 05 23 11, 99 71 46 59 rorleggern@rorleggern.no www.rorleggerne.no  Lillehammer, Øyer, Gausdal
Røn vvs bademiljø                                                    2959 Røn 61 34 44 15 post@aage-haverstad.no ronvvs@online.no   Nord-Aurdal, Øystre Slidre, Vestre Slidre
Rørlegger øyvind hasvold                             2870 Nordsinni 648, Dokka              91 37 54 99 oey-has@online.no   Søndre Land, Nordre Land, Etnedal
Vang rør arne heen                             2975 Vang i Valdres 99 52 22 22 vang.ror@start.no   Vang, Øystre Slidre
Østgård Graving og Transport AS         2930 Bagn 48 16 72 60 cat322@online.no   Sør-Aurdal, Etnedal
Åge haverstad maskinentreprenør as                                  2647 Kongsvegen 1200, Sør-Fron 61 29 88 90  post@aage-haverstad.no www.aage-haverstad.no Lillehammer, Øyer, Ringebu, Sør-Fron, Nord-Fron
Trygve rye-johnson 3158 Hålandveien 7, Andebu 93067307 trygvery@start.no   Andebu
Meland maskinstasjon 3159 Storevarveien 180, Melsomvik 90107130 metmela@online.no www.melandandersen.com/ Stokke
Ro larsen maskin 3174 Kåpeveien 335, Revetal 45618589 info@rolarsen-maskin.no www.rolarsen-maskin.no/ RE
Sørensen maskin as 3270 Dalsbyveien 221, Skien 90647708 hansh@sorensenmaskinas.no   Skien
Harald larsen maskin 3294 Nalumruta, Stavern 97000848 harald@larsen-maskin.no   Larvik
Fossum og Sandum AS 3533 Skjerdalen 41, Tyristrand 47906190 ingar@fossumsandum.no www.fossumsandum.no/ Tyristrand
Rørleggermester alf johannessen 3560 Pålhuso, Hemsedal 91126970 post@alfjohannessen.no www.alfjohannessen.no/ Hemsedal
Votendalsåsen hyttetenestu 3570 Ål 90 68 21 55, 95881116  sskrindo@frisurf.no, tveitehaug@norway-cabin.com   Nesbyen, Gol, Ål, Hemsedal, Geilo
Comfort notodden oscar johansen as 3671 Telegaten 14, Notodden 35 01 02 77 / 93 23 70 02 oletonny@oskarjohansen.no www.oskarjohansen.no/ Kongsberg, Rollag, Flesberg, Nore og Uvdal
Haugestøl pumpeservice 3802 Televegen 4,BØ 91101000 olav@ohp.no www.ohp.no
Br.dagalid 3864 Rauland 90674132 post@arabu.no   Rauland
Vvs-miljø as (bademiljø) 3550 Sentrumsvegen 10, Gol 32 02 90 70  firmapost@vvsmiljo.no   Gol, Hemsedal, Prosjektering, levering og installasjon
Bygdeservice aurskog høland  1960 Sagveien 5, Løken   92 85 40 54  atle.janssen@bygdeservice.no   Aurskog-Høland
Terje herberg lystad  2040 Kløfta  63 98 08 60 teringher@hotmail.com   Ullensaker
John hoel as 1923 SØRUM, Jernbanegt 11b   63 82 05 80, 95 12 22 33   johnhoel@online.no   Sørum, Ullensaker, Nes
Bygdeservice nes 2150 Jernbanegt 11b,  Årnes 63 90 48 00, 47 93 34 25 nes@bygdeservice.no   Nes
Bygdeservice nannestad  ba                                      2031 Postboks 27, Nannestad  63 99 71 50  ronning@nannestad-bygdeservice.no   Nannestad, Gjerdrum, Eidsvoll, Hurdal
Bjørn trudvang                                            2150 Årnes 90 19 24 11 b-itr@online.no   Nes, Sørum, Skedsmo
Gravs graveservice  1820 Heiliveien 389, Spydeberg  69 83 88 36 post@gravs.no    Aremark, Askim, Enebakk, Eidsberg, Rakkestad, Ski, Spydeberg, Trøgstad
Hobøl anlegg as 1827 Gamle Sånervei 228, Hobøl       99 39 11 12 jbjoner@frisurf.no       Våler, Hobøl, Ski, Enebakk, Vestby
Sundby & Sønn as 1827 Hobøl 69 92 04 10  ogsoroer@online.no   Våler, Hobøl, Ski, Rygge, Vestby, Ås, Spydeberg
Sveens rørleggerservice as 1807 Trøgstadvn 19, Askim   69 88 00 88  pos@broadpark.no   Askim, Hobøl, Spydeberg, Skiptvedt, Trøgstad, Eidsberg,
Ole heltorp 1747 Ingedalsveien 383, Skjeberg 90 76 82 79 kontakt:olehelt@start.no   Fredrikstad, Rakkestad, Sarpsborg
Halden og Enningdalen Bygdeservice BA 1764 Halden  99 111 225  post@he-bygdeservice.no   Halden, Aremark, Rakkestad, Fredrikstad
Raa graveservice AS 1892 Degernes  90 83 71 61, 90 19 70 46 post@raagraveservice.no   Rakkestad, Eidsberg, Aremark
Ks maskindrift 1892 Degernes  480 35 377     Rakkestad, Eidsberg, Aremark, Sarpsborg
Ivar aanerød 1890 Rakkestad 91 66 35 45  / 69 22 71 43     Rakkestad, Eidsberg
Haakon fretheim 3179 Damgaten 37 , Åsgårdstrand  95 03 73 12  haakonfr@online.no   Åsgårdstrand, Stokke, Tønsberg, Sandefjord, Re, Tinn, Tokke
Marnar rør as  4534 Marnardal 95 11 11 63  marnarror@gmail.com   Mandal, Marnadal, Lindesnes, Åseral, Audnedal
Langesund rørlegger as 3960 Sundbysenteret, Skolegangen 1, Stathelle   35 96 77 77, 91 61 17 00  post@langesundror.no www.langesundror.no Bamle, Kragerø, Porsgrunn, Skien, Nome, Siljan, Sauherad, Bø
Sandnes maskin as 4312 Årsvollvn. 303, Sandnes  95 40 93 60, 51 69 72 98 post@sandnesmaskin.no www.sandnesmaskin.no/ Lyngdal, Randaberg, Stavanger, Sola, Sandnes, Klepp, Time, Hå, Strand, Egersund
Tison titlestad as 5179 Leirvikåsen 39, Godvik 92 08 31 58, 55 29 56 32 omn@tison-titlestad.no www.tison-titlestad.no/ Hordaland: alle kommuner,Sogn og Fjordane:Askvoll, Aurland, Balestrand, Fjaler, Førde,Gaular, Gulen, Hyllestad, Høyanger, Leikanger, Lærdal, Sogndal, Solund, Vik i Sogn, Rogaland: Haugesund, Karmøy, Sauda, Suldal, Tysvær, Vindafjord
Spydeberg Park as 1820 Industriveien 4 916 38 990 thorleif@spydeberg-park.no www.spydeberg-park.no Østfold, Follo, Akershus
Alvim Entreprenør as 1820 Håndverkerveien 5 909 60 474 ingar@alvimentreprenor.no www.alvimentreprenor.no Østfold Follo Akershus
Egdar iversen graving 1615 Skogstrandvn 107 90 54 53 78  

 

Fredrikstad, Sarpsborg, Råde, Rygge, Moss, 
Knut Aarum as Bademiljø 1860 Hølandsveien 18a 905 61 360 erikaaru@frisurf.no   Trøgstad,Marker,Eidsberg, Høland,Aurskog
Rørlegger service as 1820 Trondstadveien  901 90 197 august@rorleggerservice.no   Spydeberg, Skiptvet, Indre Østfold, Follo
Øyvind bjerke 1870 Ytterbøl 90 63 99 31 /         69 81 42 52 markerby@online.no   Marker, Aremark, Rødnes.
Ent. Thomas oraug 1820 Skjærsaker 950 61 177 t.oraug@hotmail.com   Spydeberg, Skiptvet, Indre Østfold, Follo
Dillerud anlegg 1816 Sundåsveien 158 970 76 864 hans.petter@dillerudanlegg.no   Skiptvet, Indre Østfold, Follo
Gjermund agnalt 1816 Runeveien 61 90 88 40 95     Skiptvet, Indre Østfold.
Bjørn Haga as 758 Sørkedalen Lysbråten 950 21 771     Oslo, Sørkedalen, Nittedal
Jonny lillestrøm as 2022 Brådalsgutua 39 952 41 852     Gjerdrum, Nittedal, Lillestrøm, Oslo Nord, Ullensaker, 
Rense og Miljøteknikk AS  7971 Postboks 114, Kolvereid 95 87 91 94, 74 15 58 29 m-wik@online.no www.rmtas.no Alle

Ladda ner vår lista över Installatörer

Börja ditt projekt med oss

Ring oss +47 22 02 19 20 eller Få en offert